אופאיה למשרתי ציבור וקהילה
ולמנחי מדיטציה 

עם יובל אידו טל

ומפגשי אורח עם מורים בכירים נוספים

 "תן לאדם דג, הוא יאכל יום אחד; למד אותו לדוג והוא יאכל כל יום."

הקורס מיועד לאלה המבקשים להרחיב את מעגלי לקיחת האחריות בעולם, כך שבבוא העת, יוכל כל אחד מאתנו להבשיל בעתו ולהביא את הדהרמה לכל מרחבי החברה האנושית וקהילת היצורים החיים בדרכים שונות ומגוונות. דרכי המנהיגות והמעורבות שבהן נתאמן ושאותן נלמד יתמקדו בין שאר דברים גם בהקנייה אחראית של מיומנויות ואומנויות המדיטציה. מבחינה זו, מטרתנו ללמד אנשים כיצד ללמד אחרים את אמנות המדיטציה. אנחנו מבקשים להכשיר מנחי מדיטציה ומשרתי ציבור וקהילה מיומנים ואחראיים, שמעוניינים לסייע לאחרים בצורה שתאפשר לאדם לשנות את הווייתו; להעמיק חקר בעצמו ובזיקות עם אחרים ועם העולם, ובו בזמן לשנות את האופנים השונים שבהם הוא חושב, מדבר ופועל בעולם.

למי מיועד הקורס: הקורס מיועד לתלמידים ותיקים שלומדים בודהיזם ומתאמנים במדיטציה בודהיסטית לסוגיה במשך חמש שנים לכל הפחות. כל משתתף יעבור גם ראיון אישי.

צורות הלימוד: יכללו עבודה במליאה, עבודה בשלישיות ובזוגות ושיח פרטני. במהלך הקורס ידריכו המתלמדים זה את זה וילמדו זה מזה, בין אם בקבוצות הקטנות ובין אם במליאה, ויקבלו הדרכה ממורי הקורס.

מבנה הקורס:

קורס דו-שנתי היברידי (בזום ובכפר סבא) 

בכל שנה 20 מפגשים וארבעה ימי ריטריט 

ימי ראשון, 19:00-16:00 

מחיר: 6000 ש״ח 

יובל אידו טל
מתאמן במדיטציה כבר 27 שנה, מלמד בודהיזם וזן למעלה מעשרים שנה; מנחה ריטריטים מרצה וחוקר תחומים אלה.

מחבר הספרים ״בודהיזם: מבוא קצר״, ״לבי נבהל מהירח״, ״משירי אוגאווה יוקימיצו״ ומתרגם כתבים מסורתיים וספרים בנושאים: תודעה, פילוסופיה, מדיטציה ואמנויות הבודהיזם והזן.

עוסק באמנות הקליגרפיה הסינית והיפנית. 

c4407f52-bcf7-40c1-8378-55a675fbaec2_edited_edited_edited.jpg